Bugun...


Adil Maviş Elazığlılarla Buluştu
Eğitimsel ve davranışsal çalışmaları ile ülke çapında büyük bir üne sahip olan Kişisel Gelişim Uzmanı ve psikolog Adil Maviş “Öğrenci ve Velilerde Başarı Teknikleri” konulu söyleşi programıyla Elazığlılarla buluştu.

Adil Maviş Elazığlılarla Buluştu
+ -

Elazığ Belediyesi ve Neşeli Ayaklar Anaokulu işbirliğiyle organize edilen ‘Öğrenci ve Velilerde Başarı Teknikleri’ konulu söyleşi programı, Elazığ Belediyesi Kültür Merkezinde halkımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

Kişisel gelişim ve öğrenme teknikleri üzerine pek çok eseri bulunan ve katıldığı programlarda bilinçaltına hitap edebilmeyi uygulamalı olarak gösteren Adil Maviş, insanların bir sorunu olduğu zaman mutlaka kendilerinde eksik olan bir şeye ihtiyaçlarının başladığını ifade ederek, sözlerine “ İnsanlara bir psikolog olarak en çok sorduğum soru, “problemimiz nedir?” Sorusudur. Onlara problem nedir diye sormam; çünkü ikimizin problemiymiş gibi davranırım. Çok çeşitli sorunlarımız var, annenin sorunu farklı, çocuğun sorunu farklı, iş dünyasının sorunu farklı ama onlara hayatta bir gelişime, bir dönüşüme ve bir çözüme gidebilmeyi istiyorsan bu sorunların olması gerektiğini ve geçici olarak rahatlık alanından çıkmayı göze alması gerektiğini ifade ediyorum” şeklinde devam etti.

İnsanların sorunlar karşısında doğru fikir yürütebildiği müddetçe başarıya mutlaka ulaşacaklarını ifade eden Adil Maviş, Farklı tarz ve üslubuyla gerçekleştirdiği söyleşi programını katılımcılara teşekkür ederek sonlandırdı. 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI