Bugun...


Cemiloğlu Parkı Yenilendi
Elazığ Belediyesi, kent merkezinde bulunan parklarda, yer alan çocuk oyun gruplarını günümüz konseptine uygun olacak şekilde tekrar yenileyerek halkımızın hizmetine sundu.

Cemiloğlu Parkı Yenilendi
+ -

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Yeni Mahalle’de bulunan Cemiloğlu Parkı mevcut alan üzerinde bakım-onarım ve yenileme çalışmasıyla daha modern bir görünüme kavuşturuldu. Yapılan çalışmada Miniklerin bedensel ve ruhsal gelişimine olumlu katkı sunacak modüler oyun grupları ve hayvan figürlü Epdmler park alanına yerleştirilirken kişiler için de rahat spor yapabilecekleri fitness grupları kuruldu.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak adına çalışmalarımızda çocuklarımız önceliklerimiz arasındadır. Onların gelişimine katkı sağlayacak her çalışma bizim için çok önemlidir. Bu nedenle Belediyemiz tarafından ihtiyaç doğrultusunda muhtelif noktalara yeni oyun gruplarının kurulumu yapılırken, gerekli noktalarda da bakım-onarım ve yenileme çalışmalarımız devam etmektedir” denildi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI