Bugun...

"elazig-operasyon" İLE İLGİLİ HABERLER

Cip Baraj Göleti’ne 100 Bin Yavru Sazan Balığı
Elazığ Belediyesi ve DSİ Keban Su Ürünleri Üretim Müdürlüğü ve Fırat Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi’nin ortak çalışm..
Ataşehir Mahallesi’nde Kapsamlı Temizlik
Elazığ Belediyesi, Elazığlılara daha iyi bir kent yaşamı sunabilmek için şehir genelindeki rutin temizlik çalışmalarının..
Cemiloğlu Parkı Yenilendi
Elazığ Belediyesi, kent merkezinde bulunan parklarda, yer alan çocuk oyun gruplarını günümüz konseptine uygun olacak şek..
Adil Maviş Elazığlılarla Buluştu
Eğitimsel ve davranışsal çalışmaları ile ülke çapında büyük bir üne sahip olan Kişisel Gelişim Uzmanı ve psikolog Adil M..
Elazığ, 15 Temmuz Ruhuyla Sabah Namazında Buluştu
Elazığ Belediyesi ve Fırat Üniversitesi Öğrenci Topluluğu işbirliğiyle, 15 Temmuz’da ülkeyi karanlığa gömmek isteyen hai..
Asri Mezarlık Kavşağı'nda Islah Çalışması Başlatıldı
Elazığ Belediyesi şehir trafiğini rahatlatmak ve sürüş güvenliğine katkı sağlamak amacıyla Asri Mezarlık Kavşağı'nda ısl..
Belediyeden Aşure İkramı
Paylaşmaya, hoşgörüye, birlik ve beraberliğe dikkat çekmek isteyen Elâzığ Belediyesi, Hicri yılbaşımızın ve Muharrem ayı..
İlahiyatçı- Yazar Ömer Döngeloğlu Elazığ’a Geliyor
İlahiyatçı-yazar ve televizyon programcısı Ömer Döngeloğlu, ‘İslam Tarihi Sohbetleri’ konulu konferansla Elazığlılarla b..
Zabıta'dan Gıda Üretim Noktalarına Sıkı Denetim
Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, gıda üretimi ve satışı yapan lokantalara, kaldırım ihlallerine ve s..
Şehit Üsteğmen Sami Çiftçi Bulvarı Yenilendi
“Marka Şehir Elazığ” düsturu ile hareket eden Elâzığ Belediyesi, şehrimizdeki yol ağına her geçen gün yenilerini ekleyer..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

Sizce İdam Getirilmelimidir ?


YUKARI