Bugun...

"malatya" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Çakır, Yaşam Parkında İncelemelerde Bulundu
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde Genel Sekreter Ercan Turan ve bazı daire başkanları ile birlikte Ya..
Bakırcılar Çarşısında Aşure ikramı yapıldı
Malatya Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası tarafından geleneksel hale getirilen Bakırcılar Çarşısı’nda esnaflara aş..
Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantıları Sona Erdi
Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısının II. birleşimi, 17 Ekim Pazartesi günü Büyükşehir Belediyesi M..
Madde ve Teknoloji Bağımlılığı Anlatıldı
Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Bağımlılıkla Mücadele Platformu (BAM) işbirliğinde okullarda “Madde ve Teknoloji Bağıml..
Tecde-Maşti Arasında Açılan Yolda Çalışmalara Hız Verildi
Doğu Anadolu Bölgesinin en gelişmiş şehirleri arasında gösterilen Malatya’nın sağlıklı şehirleşmesinde büyük önem arz ed..
Sokak Hayvanlarına Gölgelik
Malatyalıların yaşamını kolaylaştırmak için durmaksızın hizmet üreten Büyükşehir Belediyesi, doğadaki canlılara da şefka..
KPSS’ye Girecek Adaylar İçin Ek Seferler Konuldu
16 Ekim Pazar günü yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)'na girecek adayların ulaşım noktasında problem yaşa..
Seçkin Üniversiteler Malatya’da Gençlerle Buluşuyor
Türkiye'nin en prestijli yükseköğretim günleri etkinliği olan ‘Educaturk’ tarafından, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve ..
Büyükşehir'den Çorba İkramı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hizmete sunulan ikram çeşmesinden..
Büyükşehir Belediyesi Engelliler Spor Merkezinin Açılışı Yapıldı
Büyükşehir Belediyesi tarafından Şeyhbayram Mahallesinde yapılan Çok Amaçlı Sosyal Tesis, Engelliler Spor Merkezi olarak..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

Sizce İdam Getirilmelimidir ?


YUKARI