Bugun...


Malatya'da Vatandaşlara Kurban Etleri İçin Poşet Dağıtılıyor
Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından, Canlı Hayvan Pazarı’nda kurbanlık alan vatandaşlara, kurban kesiminden sonra kullanılmak üzere poşet dağıtıldı.

Malatya'da Vatandaşlara Kurban Etleri İçin Poşet Dağıtılıyor
+ -

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre, vatandaşların Kurban Bayramı nedeniyle Canlı Hayvan Pazarı’nda daha rahat ve sağlıklı bir ortamda kurban almaları ve kesim yapabilmeleri için önceden gerekli tedbirler alındı.

Sözkonusu tedbirlerin yanısıra, yine vatandaşların kurban kesiminden sonra kullanmaları amacıyla da Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Veteriner Şube Müdürlüğü tarafından, Canlı Hayvan Pazarında yaklaşık 7000 adet poşet Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara dağıtılıyor. 

Canlı Hayvan Pazarı’nda, kurbanlık almak için bulunan vatandaşlar ise hem hayvan pazarındaki gerekli düzenlemeler, hem de poşet dağıtımı nedeniyle başta Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere yetkililere teşekkür ettiklerini belirttiler.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI