Bugun...


Oda Başkanlarından Vakıfbank’a Ziyaret
Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz’ü ziyaret etti.

Oda Başkanlarından Vakıfbank’a Ziyaret
+ -

Başkan Ulaş’ın Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz’e ziyaretine Bakırcılar ve Zücaciyeciler Esnaf Odası Alaattin Tanyıldızı ve Madeni İmalatçılar ve Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mevlüt Taşdöğen’de eşlik etti.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Esnafları için gerçekleştirdiği kamu kurum ve kuruluş müdürlerine ziyaretlerine devam ettiklerini ifade ederek bugünde Elazığlı, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz’e ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Ulaş, Elazığlı bürokratları güzel mevkilerde görmekten son derece mutlu olduklarını belirterek Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz’e esnafların sorunları hakkında bilgiler verdiklerini ifade etti.

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank’ın esnaflara uyguladığı krediler hakkında bilgi alış verişinde bulunduklarını ifade eden Başkan Ulaş,kendilerini kabul eden, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz’e teşekkür etti.

Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz’de ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek hemşerilerinin kendilerinin ziyaret ettiği için teşekkür etti.

Elazığ’dan ilk defa bir sivil toplum kuruluşunun kendilerini ziyaret ettiğini vurgulayan Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz Elazığ geldiği zaman oda başkanlarını mutlaka ziyaret edeceğini söyledi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI