Bugun...
SANAL GİRDAP (2)


Fuat TÜRKMEN
f.turkmen@habervaktiniz.com
 
 

İnsülün satmak için sanal aleme diyabet virüsünü ekleyen şarlatan batı, pankreas hastalarını haliyle ekran başına davet ederken, hazırladığı nefsin köleliğine ait özgürlük hepatitini dayatabilmek için; yüklediği virüsüyle de, karaciğerinin peşindedir.

Zira; batı(l) anlayışı ôzgürlüğü; tıpkı nükleer santralların işlediği bir uranyum veya plitonyum elementlerine benzer. Yani daha çok enerji elde edebilmeleri için bu elementlerin kendileri için yavaş yavaş işlenerek yok olmaları şarttır adeta...

Unutmayalım ki; kişi kapasitesi miktarınca açılım yaşar, aksi hal kredi kıskacıyla pasifize yapıya ya da, tüketime dayalı bir formatif hayata tabi kalır.

Örneğin; midenin kapsitesi belli olup, aç kalan insanın tüketeceği gıda sınırı bellidir fakat, midenin kapasitesini gözüne yükleyen bir insanın doyması hayli zordur. 

Zira; sınırsız olan ile sınırlı olanın işlevlerini bir biriyle karıştırmış ve tok olduğu halde aç kalmaya kendini mahkûm kılmıştır...!

İste! Batı(l) anlayışlı sanal alemle üretilen virüsün temel görevi, bir nevi doyumsuzluk yasalarının hakîm olduğu alemde mutasyonel bir nöbet değişimine benzer. 

Bu taktirde zihin, sanal krediye tabi olup, pasifizeye dayalı tüketim düşüncesine ait hayatını fark etmeden kendine ikame edecektir...!  

(Devam edecek)
Ftürkmen

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

Sizce İdam Getirilmelimidir ?


YUKARI